Access Bars

Access Consciousness ( Access Energy Transformation) çalışmaları, Gary Douglas ve Dr Dain Heer tarafından geliştirilmiş yaklaşık 27 yıldır uygulanmakta ve 178 ülkeye ulaşmıştır.

Access Consciousness , hayatınızda şimdiye kadar değiştirme imkanına sahip olamadığınız şeyleri değiştirmek için pragmatik araçlar ve processler önermektedir.

Bu çalışmaların sayılamayacak kadar faydaları ile hayatınız tamamen kolaylıkla muazzam bir şekilde dönüşebilir ve tüm şifa kapıları açılmaya başlar.

Access Consciouness sisteminin başlangıç çalışması Access BARS tır. Tüm yaşamımızda anlam yüklediğimiz, duygularımız, düşüncelerimiz, hislerimiz, inançlarımız vs beyinde depolanarak , bir elektrik yükü oluştururlar.
Bu elektrik yükü başımızdaki 32 adet enerji noktasında birikir. (zaman, para, kontrol, yaratıcılık, şifa, cinsellik vb)

BARS seansında bu noktalara parmak uçları ile dokunularak o noktalardaki enerji aktive edilerek, elektriksel bileşen boşalır.
Beyin dalgaları yavaşlar ve hayatınızda daha fazla var olmaya başlarsınız.
Daha fazla bilince erişim ile tüm şifaya kapıları açmaya başlarsınız.
Kolaylıkla ve hızlı bir dönüşüm gerçekleştiren Access Bars, kendiniz olma yolcuğunda kendi gücünüzü size göstermek ve ne bildiğiniz konusunda sizi güçlendirmek için sonsuz olasılıkları hayatınıza davet eder.

Access BARS Bazı Faydaları:

  • Zihin ve bedendeki gerilimi yok eder.
  • Günlük yaşamın getirdiği stresi azaltır.
  • Yaşamın üzüntülerini en aza indirir.
  • Aşırı kızgınlık ve öfke eğilimlerini azaltır.
  • Psikomatik rahatsızlıkları azaltır.
  • Korkularınızın, fobilerinizin, endişelerinizin giderilmesini sağlar.
  • Hamilelikte kolay, rahat ve sakin doğum sağlar.
  • Dikkat eksikliği, hiperaktive bozukluğu (ADHD) gibi öğrenmeyi güçleştiren durumların aşılmasına yardımcı olur.

UYARI: Paylaştığımız hiçbir bilgi tedavi amacı taşımamaktadır. Web sayfamızda ve e-postalar ile verilen bilgiler ve merkezimizde sunduğumuz çalışmalar bilgilendirme amaçlı olup; tıbbi danışmanlık yerine geçmez. Her türlü hastalık ve tedavi gerektiren durumda lütfen bir tıp doktoruna veya resmi yetkili bir uzmana danışınız.