SCIO THERAPY

Sistemin Çalışma Prensipleri

Prof. William Nelson tarafından tasarlanmış ve geliştirilmiş olan bu sistem kuantum fiziğinin, enerji bilgilerine dayanmaktadır ve fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhsal açıdan dengelenmenize yardımcı olur.

Biofeedback (biyolojik geri bildirim) ve biyorezonansı bir araya getiren Kuantum Biofeedback enerji dengeleme sistemi, bedenin kendini dengeleme kapasitesini uyararak, tamamen doğal ve enerjisel yöntemlerle harekete geçirir.

Kuantum Biofeedback enerji dengeleme sistemi oldukça hassas ve tamamıyla güvenli bir sistem olan QXCI sisteminin en son hali ve dünyada birçok ülkede EPFX olarak kabul görmüştür.
Royal Raymond Rife 1920’li yıllarda temellerini attı bu sistemin. Rife, virüsleri canlı olarak gözlemleyebilen ilk bilim adamı. Rife kendi geliştirdiği mikroskobu ve polarize bir ışık ile bu gözlemleri yapmaya başladı ve bir gün gözlemlediği virüsün aniden parçalandığını ve öldüğünü fark etti. Bunun nedenini araştırdığında, kullandığı polarize ışığın frekansı ile virüsün yaşam frekansının tuttuğunu fark etti. Daha sonra virüs, bakteri, mantar ve benzeri patojenlerin öldüğü frekansları bulmaya başladı.

Kanseri, ‘BX virüsü’ olarak tanımladı ve o dönem dünyada büyük ilgi uyandırdı, gazetelerde manşetlerde yer aldı. Tabii ilgi artınca çalışmalarını hızlandırdı, başka bilim adamlarının da katkılarıyla Kaliforniya Pasadena’da bir klinik kurdu. Dönemin ilaç tröstleri Rife’in çalışmalarını engelledi. Fakat, bu çalışma bilim adamlarının hep merak konusu oldu ve el altından bu araştırmalara devam edildi. Böylece zaman içinde Rife jeneratörleri ve  biorezonans cihazları gibi çeşitli cihazlar ortaya çıktı.

Tüm fiziksel ve ruhsal dengesizlikler önce kişinin enerji sisteminde başlar. Vücudumuzdaki her bir organ kendi enerjisiyle titreşir. Bu titreşim enerjisi toksinler, mikroorganizmalar vs. sonucu bozulduğunda organ fonksiyonlarını kaybetmeye başlar. Titreşim veya enerji  dengeleme sistemi , hücresel düzeyde her organın kendi titreşim frekanslarını düzene koymaya yardımcı olur ve böylece organ dengelenmeye başlar.

Kuantum Biofeedback enerji  dengeleme cihazı vücudu 12000 farklı frekansta, bir anti-virüs programının bilgisayarı taradığı gibi tarar. Saniyenin 1/1000’i hızında çalışır ve vücudun bu frekanslara verdiği cevapları alır, normal değerler ile karşılaştırır, yanıtlarını derecelendirir, vücuttaki akut ve kronik dengesizlikleri belirler.

Organlarınızdan gelen enerjik yanıt, olması gereken enerjisel frekansa ulaşıncaya kadar, sistem özgün frekansı ile hücreleri beslemeye devam edecektir. Vücudumuzun birçok bölgesi  enerji dengeleme seansı sonrasında doğal frekansında titreştiği zaman, kendini dengelemek için daha yüksek enerjisel frekansa sahip olunmasına yardımcı olunur.

Kuantum Biofeedback  enerji dengeleme cihazının test sonucunda verdiği bilgiler, vücudunuzu bütünsel olarak ele alarak bir yaklaşım sunmak için fiziksel, duygusal, psikolojik, toplumsal ve çevresel açılardan incelemeye yardımcı olur.

Kuantum Biofeedback enerji dengeleme cihazı, kişinin vücudunu aynen bir bilgisayardaki virüs tarama programı gibi baştan aşağı tarar. Her türlü dengesizliği araştırır.

Kuantum Enerji Dengeleme ve Uyumlama sistemi stresin dengelenmesini amaçlayan, fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhsal açıdan dengelenmenize yardımcı olur.

Bu titreşim vücuda nasıl iletiliyor ?

Kuantum Biofeedback enerji dengeleme sisteminde frekanslar, kişinin el bileklerine, ayak bileklerine ve başına elektrotlar bağlanarak iletiliyor. Seanslar bir buçuk saat sürüyor. İlk önce cihaz kendini kalibre ediyor, bunu bedenle tanışma olarak tanımlayabiliriz. Kişinin normal reaksiyon seviyeleri belirleniyor, ayrıca eğer kişi üzerinde herhangi bir jeopatik stres tespit edilirse, bu stresin nötrlenmesi dengelenmesi için bir çalışma yapılıyor.

Test yaklaşık 4 dakika sürüyor, bu sırada vücuda 12 bin farklı frekans gönderiliyor ve her bir frekansa vücudun tepkisi ölçülüyor.

Biofeedback (biyolojik geri bildirim) ve biorezonansı bir araya getiren Kuantum Biofeedback enerji dengeleme sistemi, bedenin muazzam düzeydeki kendini dengeleme kapasitesini uyararak tamamen doğal ve enerjisel yöntemlerle harekete geçirir. Fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhsal açıdan dengelenmenize yardımcı olur.

Basitçe Kuantum Biofeedback enerji dengeleme sistemi insanlarda ortaya çıkan enerjisel dengesizlikleri, stresi ve dolayısıyla oluşan sorunlarını dengelemede destek ve tamamlayıcı olan ileri teknoloji ile çalışan bir bütünsel dengeleme ve uyumlanma cihazıdır.

Sizin için Neler Yapabiliriz

Holistik olarak arınmak, yenilenmek ve enerjisel frekansınızı dengelemek ve yükseltmek istiyorsanız,

Bedeninizin zayıf düşmüş organlarınızdaki bozulmuş hücre yapısını canlandırmasına yardımcı olarak

– Dokularınızı oksijenlendirmesine yardımcı olarak
– Organlarınızın ve bedeninizin manyetik alanlarını dengelemeye yardımcı olarak
– Bağışıklık sisteminizin ve Metabolizmanızın içsel gücünü harekete geçirmeye yardımcı olarak
– Bedeni toksinlerden arındırmaya yardımcı olarak
– Meridyenlerinizdeki enerji blokajlarını açmaya yardımcı olarak
– Enerji merkezleriniz çakralarınızı dengelemeye yardımcı olarak
– Auranızı parazit enerjilerden temizlemeye yardımcı olarak
– DNA aktivasyonunu harekete geçirmeye yardımcı olarak
– Hücresel düzeyde dengelemeye yardımcı olarak
– Bedeninizdeki tıkanmış enerjileri serbest bırakmaya yardımcı olarak
– Doğal yaşam enerjinizi (Chi) yenileyip canlandırmasına yardımcı olarak
– Enerji bedeninizin titreşimsel frekansını yükseltilmesine yardımcı olarak

kalıcı zindelik için doğal, etkili, güvenli ve ileri teknolojik çözümler sunuyor…

Kuantum Biofeedback ile Çocuklarımız İçin Neler Yapabiliriz

Kuantum Biofeedback enerji dengeleme  seansları sonrasında; Wechsler Çocuk Zekâ Skalası (WISC-R) na göre, resim tamamlama, kavrama, aritmetik, benzerlik bulma, kelime haznesi, hafıza gibi yeteneklerde artış sağlandığı gözlenmiştir. IQ testlerindeki artış ortalama %23.5 civarlarında olabilmektedir. Konsantrasyon, kendine güven, duygu değişimleri, davranış, el yazısı, huzursuzluk, hiperaktivite gibi bulgularda belirgin dengelenme sağlanabilmektedir.

Özetle Kuantum Biofeedback enerji dengeleme  sistemi ile çocuklarımızın;

Okul başarısının artmasına yardımcı olunur
Dikkat dağınıklığı sorununun giderilmesine yardımcı olunur
Hiperaktivite sorununun giderilmesine yardımcı olunur
Öğrenme güçlüğü sorununun giderilmesine yardımcı olunur
Sınav stresinin azalmasına yardımcı olunur
Zekâ kapasitesinin arttırılmasına yardımcı olunur
Uykularının verimli olmasına yardımcı olunur
Çalışma başarısının arttırılmasına yardımcı olunur
Sınav başarısının arttırılmasına yardımcı olunur
Spor başarısının arttırılmasına yardımcı olunur

Kuantum Biofeedback Sisteminin Dengesizliklere Etkileri

Dengeli  ve zinde bir yaşam için geleneksel doğal  enerji  ilkeleriyle yüksek teknolojiyi birleştiren Kuantum Biofeedback enerji dengeleme  cihazlarla yepyeni bir holistik dengelenme teknolojisi…

Sisteminin dengesizliklere etkileri;

Vücut organlarımız ve organ sistemlerimizdeki stres faktörlerinin azaltımına yardımcı olur…
Sinir sistemine ait dengesizlikler; stresin azaltılması, depresyon, anxiete (karamsarlık, endişe), iştahsızlık, duygusal travmalar, panik atak faktörlerinin azaltılmasına yardımcı olur…
Depresyonun azaltılmasına yardımcı olur…
Duygusal (Öfke, kızgınlık, kurban rolü, bağımlı kişilik vb.) kontrol ve dengelemesine yardımcı olur…
Toksinler ve Detoksifikasyonun dengelenmesine yardımcı olur…
Ağrı (psikolojik ) kontrolünün dengelenmesine yardımcı olur…
Uyku bozukluklarının dengelenmesine yardımcı olur…
Fobilerin dengelenmesine yardımcı olur…
NLP terapisi, hafıza ve yaratıcılığın artırılması, dikkat eksikliği, hiperaktivite, duygusal dengelemeye yardımcı olur…
Her türlü bağımlılıkların (madde, kişi… vb.) dengelenmesine yardımcı olur…
Yorgunluk ve halsizliklerin dengelenmesine yardımcı olur…

Amaç ve Misyon

Evrendeki her şeyin enerjiden oluştuğunu artık biliyoruz. Bu, kuantum fizikçileri tarafından da ispatlanmıştır. Bedenimiz aslında kendi kendini dengelemeye programlanmış bir enerji makinasıdır. Ama biz bunu antibiyotikler, toksinler, aşılar, genetiği değiştirilmiş veya işlenmiş yiyecekler, duygusal ve fiziksel travmalarla engelliyoruz ve kendi kendimizi şifalandırma yetimizi köreltiyoruz.
Tüm fiziksel ve ruhsal dengesizlikler önce kişinin enerji sisteminde başlar. Vücudumuzdaki her bir organ kendi enerjisiyle titreşir. Her bir organın hücresinin farklı titreşim frekansları vardır. Bu hücreler doğru titreşimdeyken organlar dengelidir. Hücrelerin titreşimi bozulduğunda bir dengesizlik var demektir. Bu titreşim enerjisi toksinler, mikroorganizmalar vs. sonucu bozulduğunda organ fonksiyonlarını kaybetmeye başlar.

Eğer bir şekilde bu hücrelere doğru titreşimleri geri gönderebilirsek, ki bu Kuantum Biofeedback enerji dengeleme cihazı ile mümkündür, doğru titreşimdeki organın enzimleri ve hormonları doğru bir şekilde salgılanarak, vücudun kendi kendini dengelenmesine  yardımcı olur.

Yani, Kuantum Enerji Dengeleme sistemi, hücresel düzeyde her organın kendi titreşim frekanslarını düzene koymasına yardımcı olur ve böylece organ yenilenmeye ve dengelenmeye başlar.
Nova Vita Sağlıklı yaşam Merkezi’nin temel amacı, olmamız gereken doğal durumumuza tekrar kavuşabilmemiz için, fiziksel, mental, duygusal ve ruhsal stres faktörlerinin etkilerini azaltılmasına yardımcı olmaktır. Bu etkiler azaldığında birey kendisini daha dengeli, zinde, mutlu ve huzurlu yani doğal durumunda bulur.

Yine bu etkilerin azaltımını, insanın doğal dengesini geri kazandırmayı amaçlayan geleneksel doğal enerji dengeleme ilkelerini de temel alan, hiçbir yan etkisi olmayan ileri teknoloji ürünü Kuantum Biofeedback enerji dengeleme cihazlarıyla yapar.

Kişinin hayat kalitesi, yaşam enerjisinin beden enerji kanallarında ne oranda serbestçe aktığına dayalıdır. Bu enerji akışında bir blokaj varsa bu durum dengesizliğe ve yaşam kalitesinde azalmaya neden olur.

Uygulanan Kuantum Biofeedback enerji  dengeleme sistemi ile bu blokajlar ortadan kaldırılarak enerji akışının düzenli hale gelmesine yardımcı olunur. Kişinin meridyenleri, çakraları dengelenir ve açılır, aurası dengelenir ve travmaların çözülmesine yardımcı olur.

Seanslar sonunda, stresinizin ve stres kaynaklı dengesizliklerin azaldığını, beden enerjisinin dengelenmeye başladığını, vücudunuzun arınıp, temizlendiğini ve yaşam enerjinizin yükselmesine yardımcı olur.

Devrim niteliğindeki Kuantum Biofeedback enerji dengeleme cihazlarıyla şimdi size;

– Bedeninizin zayıf düşmüş organlarınızdaki bozulmuş hücre yapısını canlandırmasına yardımcı olarak
– Dokularınızı oksijenlendirmesine yardımcı olarak
– Organlarınızın ve bedeninizin manyetik alanlarını dengelemeye yardımcı olarak
– Bağışıklık sisteminizin ve Metabolizmanızın içsel gücünü harekete geçirmeye yardımcı olarak
– Bedeni toksinlerden arındırmaya yardımcı olarak
– Meridyenlerinizdeki enerji blokajlarını açmaya yardımcı olarak
– Enerji merkezleriniz çakralarınızı dengelemeye yardımcı olarak
– Auranızı parazit enerjilerden temizlemeye yardımcı olarak
– DNA aktivasyonunu harekete geçirmeye yardımcı olarak
– Hücresel düzeyde dengelemeye yardımcı olarak
– Bedeninizdeki tıkanmış enerjileri serbest bırakmaya yardımcı olarak
– Doğal yaşam enerjinizi (Chi) yenileyip canlandırmasına yardımcı olarak
– Enerji bedeninizin titreşimsel frekansını yükseltilmesine yardımcı olarak

SCIO ‘nun hastalıklara etkileri

– Sinir sistemine ait hastalıklar
– Stresin azalması: depresyon, anxiete, iştahsızlık, duygusal travmalar, panik atak
– Bakteri, virüs, parazit, mantarların saptanması ve yok edilmesi
– NLP tedavisi, hafıza ve yaratıcılığın artırılması, dikkat eksikliği, hiperaktivite, duygusal dengeleme
– Vitamin, mineral, amino asit, hormon eksikliklerinin ve alerjilerin saptanarak dengelenmesi
– Dejeneratif(kanser, kitle) ve otoimmun (mutiplskleroz, diabet) hastalıkları
– Genel detox, ağır metal (civa, kurşun, kadmium), ilaç etkileşimleri saptanır

 

 

 

SCIO ‘nun faydaları ve kullanım alanları

– Cihaz her türlü akut, subakut veya kronik olayları saptar ve enerjetik olarak dengeler.
– Biorezonans cihazı, organ ve hücrelerin magnetik dalgaların tespiti yoluyla patolojik değişiklik ve eksiklikleri çok erken dönemde tespit etmektedir.
– SCIO, duygusal durum, vitamin ve mineral eksiklikleri, esansiyel amino asit ve hormon düzeyleri, hastalık yapıcı ajanların (virüs, parazit, bakteri) varlığı, çeşitli sistemlerin sinir sistemi, sindirim sistemi, kalp damar solunum gibi sistemlerin durumu gibi her çeşit bilgiyi sağlamaktadır.
– Sinir sitemine ait rahatsızlıkları, stresin azaltılması/depresyon tedavisi, anxiyete gibi durumların azaltılması ve duygusal durumun dengeye getirilmesi, uykusuzluk, panik atak, iştahsızlık (anorexia nevroza), bulumia gibi yeme bozuklukları. İskelet sistemi rahatsızlıkları, kemik ve eklem tutulumları, artrit, poliartrit (birden fazla eklem tutulumu ile giden hastalıklar), romatizmal ağrılar, omurga tulumu ile giden hastalıkları dengelemektedir.
– Patojen (hastalık oluşturucu) ajanların (virüs, bakteri, parazit, mantar) yok edilmesini sağlamaktadır.
– Akupunktur ve magnetik rezonans tedavileri, enerjetik alanın (aura) taranması ve dengelenmesi. Bedenin tazelenmesi ve dejeneratif hastalıkların (kanser, kitle, siroz), otoimmün hastalıklar (multipl skleroz – MS).
– Gençleşme ve güzelleşme, selülit giderme, kilo verme amaçlu kullanılabilmektedir.
– NLP tedavisi, hafıza ve yaratıcılığın arttırılması, dikkat eksikliği, stresin azaltılması, duygusal dengeleme, duygusal travmaların saptanması ve bilinç dışına getirilerek giderilmesi amaçlı…
– Sigara bırakma amaçlı kullanılabilmekte ve sigaranın bıraktığı kötü etkiler giderilebilmektedir.
– Ağrı azaltılması
– Hipertansiyon ve kan basıncı azaltılması
– Depresyon tedavisi
– Uzun ve kısa süreli hafıza becerilerini artırma
– Scionun bunlar haricinde de birçok faydası bulunmaktadır.
– Bu yöntemle 400’den fazla hastalığa destek sağlanması mümkün

* Paylaştığımız hiçbir bilgi tedavi amacı taşımamaktadır. Web sayfamızda ve e-postalar ile verilen bilgiler ve merkezimizde sunduğumuz çalışmalar bilgilendirme amaçlı olup; tıbbi danışmanlık yerine geçmez. Her türlü hastalık ve tedavi gerektiren durumda lütfen bir tıp doktoruna veya resmi yetkili bir uzmana danışınız.

“Herşey enerjidir ve herşey yalnızca bundan ibarettir. Sahip olmayı istediğiniz gerçekliğin frekansına uyumlandığınızda artık yapacak birşey yoktur o gerçeklik size ait olur.

Bundan başka bir yol yoktur. Bu felsefe değildir. Bu fiziktir.”

Albert Einstein